KONST / Litografier / Färglitografi 16452014

nr 1645 2014

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Signerad, numrerad 242/385, Stockholmsmotiv. Färglitografi, bildmått: 39x53, yttermått inklusive ram: 55x68 cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 september 2024
kl 20:56:53

20/9 13:44:58 1      700 kr
23/9 19:17:57 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde